Podręczniki

SZKOLNY ZESTAW PODRĘCZNIKÓW, KTÓRE BĘDĄ OBOWIĄZYWAŁY W GIMNAZJUM im. POLSKICH NOBLISTÓW W KISZKOWIE W ROKU SZKOLNYM 2015 / 2016

UWAGA PODRĘCZNIKI DLA KLAS I BEZPŁATNE. UCZNIOWIE OTRZYMAJĄ WE WRZEŚNIU

Przedmiot. Numer dopuszczenia podręcznika
Autor, tytuł, wydawnictwo
J. polski

j. polski
Wiedza o społeczeństwie
JĘZYK Angielski
PLASTYKA
 RELIGIA

Przedmiot. Numer dopuszczenia podręcznika
Autor, tytuł, wydawnictwo
J. polski
63 / 3 /2011
Łuczak A., PRYLIŃSKA E.: MIĘDZY NAMI. JĘZYK POLSKI 2.      Podręcznik do języka polskiego. Gdańskie WYDAWNICTWO OŚWIATOWE.
łUCZAK A., pRYLIŃSKA E.: MIĘDZY NAMI.JĘZYK POLSKI 2.          ZESZYTĆWICZEŃ. CZĘŚĆ 1i 2.GDAŃSKIE WYDAWNICTWO OŚWIATOWE.

168 / 2 /2010

praca zbiorowa pod redakcją M. Dobrowolskiej Matematyka 2. Podręcznik dla Gimnazjum. Nowa wersja.Gdańskie wydawnictwo Oświatowe.
Braun M., Lech J.: Matematyka 2. zbiór zadań. Nowa wersja. Gdańskie Wydawnictwo OŚWIATOWE.

Matematyka z plusem
Wydanie 2010 r.
lub nowsze.
Bez zeszytu ćwiczeń
129 /2 / 2010
chachaj jacek.: Historia. Czasy nowożytne. Podręcznik dla gimnazjum kl. II. Wydawnictwo Szkolne PWN.
Kowal A.: Historia. Czasy nowożytne. Zeszyt Ćwiczeń dla gimnzajum kl. II . Wydawnictwo SZKOLNE PWN.
Wydanie z 2014r.

Wiedza o społeczeństwie
169/2/2010
PACEWICZ A., MERTA T.: KSZTAŁCENIE OBYWATELSKIE W SZKOLE SAMORZĄDOWEJ - PODRĘCZNIK I ĆWICZENIA DLA UCZNIÓW GIMNAZJUM. WERSJA PODSTAWOWA CZĘŚĆ I + Część II ( WYDANIE z 2009 r.lub póżniej)
wydawnictwo Centrum edukacji obywatelskiej.
cz.1 – kontynuacja z kl. I;
cz. ii - od półrocza NOWA PODSTAWA PROGRAMOWA
58/2/2009
Jefimow M, Sęktas M.: „Puls życia” Podręcznik z płytą CD-ROM, część 2 + ZESZYT ĆWICZEŃ. Wydawnictwo Nowa Era.

Zachowaj podręcznik z kl. 1
KONTYNUACJA CZ II
7/3/2010
Kontynuacja podręcznika i ćwiczeń z klasy 1 (wrzesień - październik), a następnie: SZUBERT M.: Planeta Nowa 3 Podręcznik z płytą CD-ROM do geografii ( część TRZECIa ) gimnazjum. Wydawnictwo NOWA ERA.            BEZ ZESZYTU ĆWICZEŃ.
NOWA PODSTAWA PROGRAMOWA UWAGA ! część 3 to zalecenie nauczyciela
44/2/2010
Szczepaniak M., Kupczyk B., Nowak W.: ,,CHEMIA. KONTYNUACJA CZ.1 + CZ. 2. PODRĘCZNIK + ĆWICZENIA. WYDAWNICTWO OPERON.
NOWA PODSTAWA PROGRAMOWAKONTYNUACJA Z KL.1
93/2/ 2010 i 93/3/2010
FRANCUZ - ORNAT G.: KulAwik T., Nowotny M.: Spotkania z fizyką. Podręcznik dla gimnazjum cz. 2 i CZ.3 + ĆWICZENIA CZ.2 i CZ.3 WYDAWNICTWO NOWA ERA.
Nie sprzedajemy cz. 3 podręcznika i ćwiczeń
Język Angielski
316/3/2011/z1 353/2011
FREEBAIRN J., BYGRAVE: UPBEAT 3. PODRĘCZNIK. WYD. LONGMAN
REPETYTORIUM GIMNAZJALNE.WYDWNICTWO LONGMAN.
w pierwszym semestrze kl.2 kontynuacja podręczników z kl.1.Nie sprzedawaj podręczników
341/1/2011
kamińska j.: das ist deutch! kompakt.2. podręcznik + zeszyt ćwiczeń. wydawnictwo nowa era.
Podręcznik i ćwiczenia w jednej książce
Religia

uczniowie klasy drugiej gimnazjum nie kupują podręcznika do nauki religii. !!!!!!!!

J.polski
63/3/2011
Łuczak A., Prylińska E.: MIĘDZY NAMI. jĘZYK POLSKI 3.      Podręcznik do języka polskiego.                       Gdańskie WYDAWNICTWO OŚWIATOWE.
ŁUCZAK A., PRYLIŃSKA E.: MIĘDZY NAMI.JĘZYK POLSKI 3.          ZESZYTĆWICZEŃ. CZĘŚĆ 1i 2.GDAŃSKIE WYDAWNICTWO OŚWIATOWE.
NOWOŚĆ
168/3/20011
praca zbiorowa pod redakcją M. Dobrowolskiej matematyka 3 podręcznik dla gimnazjum. nowa wersja.gdanskie wydawnictwo oświatowe.
MATEMATYKA Z PLUSEM. Wydanie 2011r.1ub nowsze, BEZ ZESZYTU ĆWICZEŃ.
braun m. , lech j.: matematyka 3 zbiór zadań. nowa wersja. gdańskie wydawnictwo oświatowe.
OBOWIĄZKOWO WSZYSCY
129/3/2011

Chachaj J. , DROB J. : wiek XIX I WIELKA WOJNA. HISTORIA Podręcznik dla klasy III gimnazjum. WYDAWNICTWO szkolne pwn.
KOWAL A. , MAŁEK U. ,CIOSEK E.: historia wiek xix I WIELKA WOJNA. zeszyt ćwiczeń dla klasy iii gimnazjum. WYDAWNICTWO szkolne pwn.

Wydanie najnowsze (2015r.)
58/3/2010
SĄGIN B. i inni: Puls życia. podręcznik z płytą cd-rom. część 3 + ZESZYTĆWICZEŃ.wydawnictwo nowa era.
NOWA PODSTAWA PROGRAMOWA
7/2/2009
Kontynuacja podręcznika i ćwiczeń z klasy 2 ( wrzesień – październik ) a, następnie : SZCZYPIŃSKI D., WÓJTOWICZ M.: PLANETA NOWA 2 PODRĘCZNIK /część druga / gimnazjum. Wydawnictwo NOWA ERA.       BEZ ZESZYTU ĆWICZEŃ.
NOWA PODSTAWA PROGRAMOWA
44/3/2011
Szczepaniak M. B., Kupczyk B., Nowak W.: Chemia 3 podręcznik + Ćwiczenia. WYDAWNICTWO operon.
NOWA podstawa programowa
93/3/2010 i 93/4/2011
FRANCUZ - ORNAT G. i inni: SPOTKANIA Z FIZYKĄ. PODRĘCZNIK DLA GIMNAZJUM CZĘŚĆ3 kontynuacja z zeszytem ćwiczeń iczęść4 bez zeszytu ćwiczeń.WYDAWNICTWO NOWA ERA.
Nie sprzedajemy cz. 3 Kupujemy cz.4.
JĘZYK Angielski
316/32011/z1 i 353/2011
freebairn j., bygrave: upbeat 3.podręcznik. wydAWNICTwO.longman.
REPETYTORIUM GIMNAZJALNE. WYDAWNICTWO. LONGMAN.

341/1/2011
Kamińska J.: das ist deutsch ! kompakt3. podręcznik z zeszytem ćwiczeń do klasy 3.WYDAWNICTWO.NOWA ERA.
PODRĘCZNIK   I ĆWICZENIA   W JEDNEJ KSIĄŻCE

Religia

uczniowie klasy trzeciej gimnazjum nie kupują podręcznika do nauki religii.
edukacja dla bezpieczeństwa
193/2009
Borowiecki m. i inni: Edukacja dla bezpieczeństwa.        podręcznik dla gimnazjum.wydanie zaktualizowane. WYDAWNICTWO szkolne pwn.
edukacja dla bezpieczeństwa
193/2009
Lauk J., Przybył A.: Edukacja dla bezpieczeństwa. zeszytćwiczeń dla gimnazjum.                                                wydanie zaktualizowane. wydawnictwo szkolne pwn.      .

Strefa Ucznia

Przycisk Facebook "Lubię to"

Aktualności

Rozpoczęcie roku szkolnego 2015/16 we wtorek dnia 01.09.2015 r. o godz. 8.00 w szkole.
Dowóz w/g harmonogramu z ubiegłego roku szkolnego.

Szanowni Państwo.
W celu polepszenia jakości pracy szkoły wszelkie uwagi, sugestie prosimy kierować na adres
kiszgimn@op.pl
lub telefonicznie pod numer
614297032

Ta strona internetowa została utworzona bezpłatnie pod adresem Stronygratis.pl. Czy chcesz też mieć własną stronę internetową?
Darmowa rejestracja